Interactive Norway

Gründerduoen Ian Guildford og Erlend Mebust introduserte SMART Board tavler i norske klasserom tilbake i 2005. SMART Board er selve definisjonen på interaktive touch-flater og har i over 25 år vært verdensledende leverandør på markedet. Vi har siden oppstart organisert oss som et kompetansesenter og har vokst til å bli Norges ledende aktør i bransjen.

Vi spesialiserer oss på det vi mener er de beste løsningene for våre segment, SMART, Prowise og Nureva. Vårt opplæringsteam av dyktige digitalpedagoger rådgir og kurser skoler og bedrifter før, under og etter investeringer i interaktive samhandlingsløsninger. Vi fokuserer 100% på å være et rådgivende kompetansesenter og benytter dermed et nettverk av forhandlere i hele Norge for direktesalg av de ulike interaktive løsningene vi distribuerer.

Besøk oss og vårt demosenter

Drammensveien 288, 0283 Oslo.
Postboks 303, 1326 Lysaker.

Buss og tog til Lysaker stasjon med 5 minutter gange til «KLP-bygget» ved Sollerud strand på Lysaker. Kommer du med bil finnes parkeringsplasser utenfor hovedinngangen og garasje i kjelleren.

Åpningstider: 08.00 – 16.00 ( Juli: 09.00 – 15.00 )

Ansatte

Ansatte-Nettside-Ian-Guildford

Ian Guildford

Daglig leder

Telefon: 67 51 99 22
Mobil: 959 93 767
E-post: ian@interactive.no

Ansatte-Nettside-Eirik-Pedersen

Eirik M. Pedersen

Leder utdanning

Telefon: 67 51 99 31
Mobil: 928 11 554
E-post: eirik@interactive.no

Ansatte-Nettside-Carl-Elowsson

Carl Elowsson

Leder næringsliv

Telefon: 67 51 99 30
Mobil: 934 54 326
E-post: carl@interactive.no

Ansatte-Nettside-Tony-Bjaaland

Tony Bjaaland

Markedssjef

Telefon: 67 51 99 25
Mobil: 982 23 066
E-post: tony@interactive.no

Ansatte-Nettside-Trude-Torvik

Trude W. Tørvik

Key Account Manager

Telefon: 67 51 99 33
Mobil: 913 59 664
E-post: trude@interactive.no

Ansatte-Nettside-Kristina-Rummelhoff

Kristina Rummelhoff

Fag og kursansvarlig

Telefon: 67 51 99 26
Mobil: 917 06 669
E-post: kristina@interactive.no

Lars-Peter-v3

Lars Peter Østrem

Digitalpedagog

E-post: lp@interactive.no
Mobil: 41 02 44 55

Ansatte-Nettside-Elin-Myrberg

Elin Myrberg

Logistikkansvarlig

Telefon: 67 51 99 27
E-post: elin@interactive.no

Ansatte-Nettside-Per-Olav

Per Olav Rahm

Teknisk sjef

Telefon: 67 51 99 23
Mobil: 932 33 344
E-post: per@interactive.no

Ansatte-Nettside-Vemund

Vemund Rahm

Teknisk support

E-post: vemund@interactive.no

Kontaktskjema

Kontakt oss

  • Personvernerklæring
Scroll til toppen