Om Interactive Norway

Interactive Norway ble startet opp av gründerne Ian Guildford og Erlend Mebust i 2005, da selskapet ble distributør av SMART Board® tavler fra Canadiske SMART Technologies. Dette ble starten på en digital revolusjon i den norske skolen.I dag er SMART Board® Norges mest populære interaktive touchskjerm og benyttes samtidig i over 3 millioner klasserom verden over.

Interactive Norway er distributør av SMART Board®, Prowise touchskjerm, Nureva lydsystem og OnEVO aktivitetsgulv. Du får du tak produktene ved hjelp av våre forhandlere.

Alle våre interaktive skjermer er Energy Star-sertifiserte og alle våre distribuerte produkter er GDPR sikret. 

 

Våre ansatte

ian.nettside

Ian Guildford

Daglig leder

Telefon: 67 51 99 22
Mobil: 959 93 767
E-post: ian@interactive.no

Ansatte-Nettside-Carl-Elowsson

Carl Elowsson

Leder Næringsliv

Telefon: 67 51 99 30
Mobil: 934 54 326
E-post: carl@interactive.no

marianne-3

Marianne Meyer

   Markedsjef

Mobil: 41 22 41 13
E-post: marianne@interactive.no

Ansatte-Nettside-Kristina-Rummelhoff-768x606

Kristina Rummelhoff 

Leder Utdanning, Digitalpedagog 

Mobil: 917 06 669
E-post: kristina@interactive.no

Ansatte-Nettside-Amalie-Skarsgaard

Amalie Skarsgaard

 Digitalpedagog

Mobil: 412 57 252
E-post: amalie@interactive.no

Ansatte-Nettside-Elin-Myrberg

Elin Myrberg

Logistikksjef

Telefon: 67 51 99 27
E-post: elin@interactive.no

Ansatte-Nettside-Per-Olav-768x606

Per O. Rahm

Teknisk sjef

Telefon: 67 51 99 23
Mobil: 932 33 344
E-post: per@interactive.no

Om-interactive-norway-kompetansesenter-smart-board-6000

Interactive Norways misjon

Selskapet har i over 15 år arbeidet for økt kompetanse innen interaktiv undervisningsteknologi. I årenes løp har Interactive rekruttert en rekke pedagoger, som har jobbet for at norske lærere og elever skal få mest mulig utnyttelse av de beste interaktive løsningene for norsk skole.

Vi tilbyr digitale undervisningsalternativer til alle undervisningsformål fra barnehage til spesialpedagogikk, fordi vi vet at taktilitet og aktiv deltagelse fremmer læring i alle aldre. I tillegg til utdanningsløsningene distribuerer vi Prowise Barnehageløsning og Onevo aktivitetsgulv, som er tilegnet spesialpedagogikk og velferd. 

Vi jobber også mot Næringslivssektoren . Vi tilbyr kursing og kompetanseheving innenfor interaktive møterom. Våre distribuerte produkter er SMART Board Pro, Prowise Touchscreen og Nureva lyd og mikrofonsystem.